Thursday, 24 October , 2019
امروز : پنج شنبه, ۲ آبان , ۱۳۹۸ - 24 صفر 1441
شناسه خبر : 605
  پرینتخانه » اخبار منتخب, تازه‌ها, مسیحیت تبشیری تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱ |

کانون شادی و شاگردسازی

«شاگردسازی» به عنوان اصلی مهم در کانون شادی هم دنبال می‌شد. شاگردان کانون، موظف بودند دوستان خود (اعم از مسیحی و مسلمان) را به حضور در مراسم کانون دعوت کنند. این روش در رده‌های مختلف سنی به کار گرفته شده‌است. به این شیوه که اعضا از سوی شبان، تحریک می‌شدند تا بین دوستان خود در […]

کانون شادی و شاگردسازی

«شاگردسازی» به عنوان اصلی مهم در کانون شادی هم دنبال می‌شد. شاگردان کانون، موظف بودند دوستان خود (اعم از مسیحی و مسلمان) را به حضور در مراسم کانون دعوت کنند. این روش در رده‌های مختلف سنی به کار گرفته شده‌است. به این شیوه که اعضا از سوی شبان، تحریک می‌شدند تا بین دوستان خود در مدرسه و دانشگاه تبلیغ کنند و آنها را جذب فرقه نمایند.

در این راستا در سال ۱۳۸۷، سمیناری چند روزه برگزار شد که در آن تکنیک‌های روانشناسی و شیوه ارتباط و جذب هر چه بیشتر شاگرد، به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شد. علاوه بر این قبیل آموزش‌ها، کانون شادی برای تأثیرگذاری بیشتر بر کودکان و نوجوانان، برنامه‌های دیگری هم داشت و اعضا را لحظه‌ای به حال خود رها نمی‌کرد.

هر عضو کانون شادی که هیئت مدیره، او را مستعد رشد درون‌فرقه‌ای تشخیص می‌داد، برای ادامه کار به آموزشگاه موسیقی «بنئیل» (خارج از کلیسا) معرفی میشد. این آموزشگاه توسط یکی از اعضای فرقه تأسیس شده بود و بیشتر کسانی که امروز در شبکه‌های تلویزیونی تبشیری به خوانندگی و نوازندگی -در راستای تبلیغ و جذب- می‌پردازند، خروجی همین آموزشگاه هستند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.