Wednesday, 25 May , 2022
امروز : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ - 23 شوال 1443
شناسه خبر : 4138
  پرینتخانه » اخبار, بهائیت, تازه‌ها, ویژه های خبری تاریخ انتشار : 01 اردیبهشت 1401 - 18:18 |

حضور فعال بهائیان در افطاری پادشاه بحرین

در دوره‌هایی بعد از ایجاد بهائیت و تبدیل شدن آن به سازمانی مدون، اعضای این تشکیلات حق نداشتند در مراسم مذهبی افرادی با سایر اعتقادات مذهبی شرکت کنند و باید تا جایی که می‌توانستند خود را تافته جدابافته و بیگانه از سایرین نشان می‌دادند؛ این موضوع در کتاب «انوار هدایت» بهائی نیز ذکر شده‌است.
حضور فعال بهائیان در افطاری پادشاه بحرین

در دوره‌هایی بعد از ایجاد بهائیت و تبدیل شدن آن به سازمانی مدون، اعضای این تشکیلات حق نداشتند در مراسم مذهبی افرادی با سایر اعتقادات مذهبی شرکت کنند و باید تا جایی که می‌توانستند خود را تافته جدابافته و بیگانه از سایرین نشان می‌دادند؛ این موضوع در کتاب «انوار هدایت» بهائی نیز ذکر شده‌است. اما از آنجایی که تمام تعاملات و رفتارهای بیرونی اعضای این تشکیلات، نمایشی و بر اساس فرامین مرکز اصلی فرقه است، امروزه باید تا جایی که می‌توانند خود را همدل و همراه با سایرین نشان دهند حتی اگر لازم شد در مراسم افطاری مسلمانان بخش دعا و مناجات را برعهده گیرند!

متأسفانه عدم آگاهی از ماهیت اصلی این تشکیلات مخرب، باعث شده دامنه فریب‌خوردگی از این بازیگران خطرناک روزبه‌روز زیادتر شود تا آنجا که در یک کشور مسلمان مثل «بحرین» در مراسم افطاری ماه رمضان و در حضور پادشاه این کشور، بهائیان تریبون را در دست گرفته و به اسم مناجات، در راستای پیاده‌سازی نقشه‌های خود در جامعه بحرین قدمی به پیش می‌گذارند.

این در حالی است که مهره‌های فرقه ضاله بهائیت در کانال ها و گروه های تلگرامی خود مکرر مسلمانان را مورد هجمه قرار داده و از هیچ اهانتی به آن‌ها دریغ نمی‌کنند. از طرفی زنگ خطری است برای کشورهای مسلمان که متوجه شوند بهائیتی که در کمترین حالت، دشمن عقیدتی اسلام است، تا مناسک مذهبی و سفره افطار مسلمانان نیز نفوذ کرده‌است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.