Wednesday, 27 May , 2020
امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹ - 4 شوال 1441
شناسه خبر : 2184
  پرینتخانه » اخبار, بهائیت, تازه‌ها, تازه‌های شبکه‌های اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۵:۳۳ |
دربحبوحه بحران، بهائیت به دنبال ماهی‌گیری است

درخواست عجیب خانم دوگال در مورد زندانیان بهائی!

تشکیلات بهائیت در دوره‌های مختلف تاریخ و شرایط حساس، دشمنی و بدخواهی‌اش را اثبات کرده‌است. در اوج شرایط تحریم، دست به فعالیت‌هایی می‌زنند که لابی‌هایشان در سازمان ملل با مظلوم‌نمایی این فرقه، عرصه را بر کشور تنگ‌تر کنند. در ماجرای ناآرامی‌های بازار ارز، احتکار و اغتشاش اقتصادی این گروه بر همگان آشکار شد. در شرایط بحرانی، عده‌ای از همین تشکیلات، کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار کرده و حتی با جان مردم بازی کردند.
درخواست عجیب خانم دوگال در مورد زندانیان بهائی!

تشکیلات بهائیت در دوره‌های مختلف تاریخ و شرایط حساس، دشمنی و بدخواهی‌اش را اثبات کرده‌است. در اوج شرایط تحریم، دست به فعالیت‌هایی می‌زنند که لابی‌هایشان در سازمان ملل با مظلوم‌نمایی این فرقه، عرصه را بر کشور تنگ‌تر کنند. در ماجرای ناآرامی‌های بازار ارز، احتکار و اغتشاش اقتصادی این گروه بر همگان آشکار شد. در شرایط بحرانی، عده‌ای از همین تشکیلات، کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار کرده و حتی با جان مردم بازی کردند. با یک سرچ ساده موارد متعددی از قاچاق، ارتشا، فساد، مخفی‌سازی اسلحه و جرایم مختلف اینچنینی را می‌توان مشاهده کرد که بهائیان مختلفی مرتکب آن شده‌اند. برای تمام این موارد می‌توان نمونه‌هایی از بهائیان را نام برد که حتی حکم و مدراک مرتبط با پرونده بعضی از آنان در سایت‌ها و شبکه‌های مختلف، قابل ملاحظه است.

با این وجود، بهائیانِ همیشه معترض و طلبکار، امروز هم بدون اهمیت به شرایط دشوار مردم، دنبال بهانه‌ای دیگرند بلکه تحریم‌های ناجوانمردانه، سخت‌تر شود و به هدفشان که دشمنی و شکست ایران است، نزدیک شوند. متأسفانه در این راه از نشر اکاذیب هم ابایی ندارند. بنابراین در بیانیه‌ای که ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ منتشر کردند چنین نوشته‌اند که:
«در هفته‌های اخیر دولت ایران تعدادی از زندانیان عقیدتی در کشور را در نتیجۀ خطرات سلامتی ناشی از نوع جدید ویروس کرونا آزاد کرده است. چندین بهائی که صرفاً به علت باورهای دینی خود زندانی شده بودند نیز مشمول این امر گردیدند. با وجود این، بهائیان دیگری هنوز در زندان هستند و این مسئله باعث افزایش نگرانی برای سلامت آن‌هاست.»

هرچند اعتراف می‌کنند که دولت ایران با در نظر گرفتن حقوق شهروندی و مثل بسیاری از زندانیانی که آزاد کرده، برخی مجرمان بهائی را که تشخیص بر امکان آزادیشان بوده نیز آزاد نموده، اما بر این گزاره غلط تأکید دارند که آنان «صرفاً به علت باورهای دینی زندانی شده بودند» در ادامه بیانیه هم آمده که نماینده ارشد جامعه جهانی بهائی «بانی دوگال» در سازمان ملل اینطور می‌خواهد که فوراً بقیۀ بهائیانی را که در زندان هستند آزاد شوند!

باید پرسید مگر تمام زندانیان غیربهائی یا مسلمان آزاد شده‌اند؟! در واقع مسئله این است که اگرچه مجرمان بهائی مد نظر امثال خانم دوگال، نه به خاطر بهائی بودن، بلکه به خاطر جرایم و جنایات مختلف زندانی شدند اما گویا انتظار دارند به خاطر بهائی بودن، از زندان آزاد شوند! یعنی با بهائیان متفاوت از دیگر زندانیان رفتار شود!
متأسفانه خواسته‌های بی‌منطق و لجوجانه تشکیلات بهائی، از تریبون سازمان ملل برای مردم ایران مشکلات بسیاری ایجاد کرده و خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.