Monday, 24 February , 2020
امروز : دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸ - 1 رجب 1441
شناسه خبر : 1861
  پرینتخانه » اخبار, اخبار منتخب, تازه‌ها, تازه‌های شبکه‌های اجتماعی, تصوف تاریخ انتشار : ۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲ |
«نورعلی تابنده» درگذشت

فوت قطب دراویش و توطئه تازه

«نورعلی تابنده» قطب دراویش گنابادی ساعاتی پیش در سن ۹۲ سالگی به دلیل بیماری و کهولت سن در یکی از بیمارستان های تهران درگذشت. سرانجام دفتر زندگی قطب فرقه گنابادی به پایان رسید تا آغازی باشد بر توطئه‌چینی تازه طیف افراطی فرقه. مجذوبانی ها که این روزها بی توجه به وضعیت مراد، سنگ اعتصاب غذای خود […]

فوت قطب دراویش و توطئه تازه

«نورعلی تابنده» قطب دراویش گنابادی ساعاتی پیش در سن ۹۲ سالگی به دلیل بیماری و کهولت سن در یکی از بیمارستان های تهران درگذشت. سرانجام دفتر زندگی قطب فرقه گنابادی به پایان رسید تا آغازی باشد بر توطئه‌چینی تازه طیف افراطی فرقه.

مجذوبانی ها که این روزها بی توجه به وضعیت مراد، سنگ اعتصاب غذای خود را به سینه می زندند، با مرگ نورعلی تابنده، دستاویز تازه‌ای به چنگ آوردند تا کینه‌توزی‌های خود را همچنان تداوم بخشند. طیف مزبور این بار نیز مرگ مراد را بهانه تازه کردند و با سر دادن شایعه قتل، آبروی فقری را بار دیگر به بازی گرفتند و شاید این سرانجام مورد نظر تابنده نبود هر چند شاید از جهاتی بتوان مجذوبانی ها را دست‌پخت خود وی دانست. به هر روی، آخرین برگ زندگی و تکیه تابنده بر صندلی قطبیت، امروز ورق خورد تا آغازی باشد بر توطئه‌چینی تازه.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.