Monday, 24 February , 2020
امروز : دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸ - 1 رجب 1441
شناسه خبر : 1822
  پرینتخانه » تازه‌ها, فرقه‌های نوظهور تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹ |

اصول شیطان پرستی آنتوان لاوی

▫️اولین کلیسای شیطانی را آنتوان زندورلاوی تاسیس کرد. در افکار و عقاید او انسان محور و مرکز عالم هستی است و این انسان است که خدا را می‌سازد. او به ولایت کسی یا چیزی با نام شیطان اعتقاد نداشته و انسان را حاکم بر خدا و شیطان می‌داند.اوصل شیطان پرستی از دیدگاه چنین است: ۱- […]

اصول شیطان پرستی آنتوان لاوی

▫️اولین کلیسای شیطانی را آنتوان زندورلاوی تاسیس کرد. در افکار و عقاید او انسان محور و مرکز عالم هستی است و این انسان است که خدا را می‌سازد. او به ولایت کسی یا چیزی با نام شیطان اعتقاد نداشته و انسان را حاکم بر خدا و شیطان می‌داند.اوصل شیطان پرستی از دیدگاه چنین است:

۱- در شیطان پرستی خدایی وجود ندارد و هر انسانی خود یک خداست.
۲- عدم پرستش شیطان (ابلیس)، زیرا شیطان جسم نیست و وجود خارجی ندارد.
۳- ضد مذهب بودن، خصوصا مذهبی که اعتقاد به زندگی پس از مرگ دارند.
۴- اعتقاد به لذت بردن در حد اعلای آن زیرا تمام لذات در خوشی دنیایی است و این خوشی‌ها خصوصا لذات جنسی پتانسیل لازم را برای کارهای روزانه آماده می‌کنند.

🔻او قواعد ۱۱ گانه و نیز گناه‌های ۹ گانه ای را برای شیطان پرستان تنظیم کرده است ولی آنچه مردم بعدها از شیطان پرستان در جهان می‌بینند به هیچ وجه با این قوانین و گناه‌ها سازگار نبوده بلکه بر ضد آنها است.
مثلاً در مورد قتل، تجاوز، قربانی کردن، حیوان آزاری، کودک آزاری و…، آنتوان لاوی آن را قبول نداشته و در فرامین خود آنها را رد کرده است. ولی در حال حاضر مراسم شیطان پرستی چیزی به جز انجام این اعمال نیست.
همه اینها نشان از تناقض گویی‌های آنتوان لاوی و پیروانش دارد. (در شیطان پرستی افکار و عقاید و نظرات در حال تغییر و از نسبیت برخوردار هستند.) البته همه آنها این خصوصیت خود را قبول داشته و به آن معتقد هستند. آنها معتقدند که چون ما خودمان خدا هستیم پس هر کاری بخواهیم انجام می‌دهیم و این مسخره است که یک شیطان پرست به قانون یا مقرراتی پایبند باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.