Wednesday, 27 May , 2020
امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹ - 4 شوال 1441
شناسه خبر : 1520
  پرینتخانه » اخبار, تازه‌ها, مسیحیت تبشیری تاریخ انتشار : ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴ |

پشت پرده مسیحیت تبشیری؛ هدف آن‌ها استفاده از افراد است

بعد از ورود به چنین جریان‌هایی، شما یکی دو سال همین‌طور گیج هستید. بحثی است که کاملاً شما را از ریشه، درگیر می‌کند. کم‌کم در خانواده همه چیز فرق کرده و همه آن چیزهایی که تابه‌حال اعتقاد داشته‌اید مورد خدشه قرار می‌گیرد. در این مدت است که تشویق می‌شوید به کلاس‌ها وارد شوید. خودشان، افراد […]

پشت پرده مسیحیت تبشیری؛ هدف آن‌ها استفاده از افراد است

بعد از ورود به چنین جریان‌هایی، شما یکی دو سال همین‌طور گیج هستید. بحثی است که کاملاً شما را از ریشه، درگیر می‌کند. کم‌کم در خانواده همه چیز فرق کرده و همه آن چیزهایی که تابه‌حال اعتقاد داشته‌اید مورد خدشه قرار می‌گیرد. در این مدت است که تشویق می‌شوید به کلاس‌ها وارد شوید. خودشان، افراد را برای گذراندن این کلاس‌ها انتخاب می‌کردند. یکی دو سال به کلیسای جماعت ربانی می‌رفتیم. در همین مدت، کلاس الف را حدود دو ماه با فردی به نام “روبرت” گذراندیم. کمی بعد (در سال ۱۳۸۶) خانمم وارد گروه سرود شد. در کنسرتی که در سال ۱۳۸۷ در کلیسای عمانوئیل گذاشتند با گروه کٌر کلیسا آشنا شد. از آنجا به بعد دیگر همه، ما را شناختند و می‌گفتند بیایید در کلاس‌ها شرکت کنید.

«در واقع، این مسئله که شما چه دوره‏هایی را باید بگذرانید بستگی به نظر شبان داشت. مثلاً، شبان ما تشخیص داده بود که نیازی نیست ما فلان کلاس را هم بگذرانیم. خوب هدف آن‌ها استفاده از افراد است. اگر شما فرصت و منفعتی برای آن‌ها داشته باشید، سعی می‌کنند شما را سریع‌تر به آن بالا برسانند. بگویند این‌ها تابلوی ما هستند. با خیلی‌ها این رفتار را داشتند. به دیگران بگویند این زوج را می‌بینید که این‌طور خوشبخت هستند، این‌ها را ما مسیحی کردیم.افرادی که کمی وجهه اجتماعی، قیافه یا پول داشتند، سریع مورد استفاده قرار می‌گرفتند»(۱)

۱٫ پشت پرده مسیحیت تبشیری در گفتگو با جدا شده از فرقه شبه کلیسایی،فصلنامه روشنا،شماره۷۱٫

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.