.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تصوف و دراویش
1396/11/21 شنبه
عذر بدتر از گناه
شوی مجذوبانی‌ها برای لاپوشانی نا‌رفتارها
فرق و ادیان: عناصر افراطی مجذوبان‌نور که در طول هفته گذشته، با کژرفتاری‌ها و اعمال خشونت کم‌سابقه، چهره حقیقی «درویشی‌مدرن» را به منصه‌ظهور گذاشته و با ایجاد رعب و وحشت، اخلال در نظم، تجمع غیرقانونی، زد و خورد و تخریب اموال عمومی، آسایش ساکنین منطقه و در نگاهی کلی‌تر، امنیت ملی را با خطر تهدید مواجه ساختند، دراقدامی روبه‌جلو و به منظور تخطئه اعمال خشن و لاپوشانی نارفتارهایشان که شگفتی همگان را برانگیخته و حتی صدای اعتراض قطب را درآورد، با به راه انداختن نمایشی ساختگی اعطای گل به ساکنان منطقه، کوشیدند قدری از زشتی‌های خویش بکاهند. غافل از آنکه، اسناد موجود از نارفتاری‌هایشان وسیع‌تر و عمیق‌تر از آن است که با این‌قبیل نمایش‌ها در اذهان کمرنگ گردد.

انتشار کلیپ این نمایش در سایت مجذوبان و در ادامه، تصویری از مقابله زن فلسطینی در برابر سربازان اسرائیلی(به کنایه)، با پروپاگاندای روزهای اخیرشان در خصوص اینکه «ما چه می‌گوییم؟»(از طریق انتشار مقالاتی از رسانه‌های معاند چون بی.بی.سی و ایران‌وایر)، به حدی عیان است که چنین بازی‌هایی، بیشتر به عذر بدتر از گناه می‌ماند. در واقع، تمام این‌ها اسنادی است از خط‌وربط به غیر و ابزار دست‌شدن‌ جریان ضدانقلاب و معاند. 
اکنون بر کسی پوشیده نیست که این طیف افراطی، با دراویش و قطبیت نیز سرناسازگاری دارد و در پی اهداف دیگری است که طریقت و سلوک عرفانی را بدان راهی نیست.
 
فايل هاي مربوطه :
ozrebadtar az gonah-end2.mp412.07 MB
كلمات كليدي : عذر بدتر از گناه , فرقه گنابادی , گروهک مجذوبان نور

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ