.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
بهائیت
1397/4/30 شنبه
سینمای هند، در معرض خطر بهائیت
جلسه‌های بهائیت برای نفوذ در رسانه‌های هندوستان

فرق و ادیان: «... با توجه به قدرت زیادی که رسانه‌ها در شکل‌دهی بینش اجتماعی و گفتمان‌های عمومی دارند، جامعه بهائی هندوستان و «موسسۀ ارتباطات جمعی هندوستان» احساس کردند نیاز مبرمی به گفتگو با متخصصان حوزه رسانه درباره نحوه پرداختن آنان به دین وجود دارد.»

این جملات خانم "راجخووا"، مدیر دفتر روابط عمومی بهائیان هندوستان است که در نشستی با اصحاب رسانه این کشور بیان شده که نشان می‌دهد بهائیان در موج جدیدی از تبلیغات خود، رسانه‌ها را نشانه رفته‌اند و در پی راه یافتن به رسانه‌ها و پوشش صوتی-تصویری مؤسسات بهائی در چارچوب مورد علاقه تشکیلات هستند.

این نقشه، شنبه گذشته، با برگزاری گردهمایی تحت عنوان «پوشش خبری دین، با درایت و حساسیت در یک دنیای به هم وابسته» با همکاری «موسسه ارتباطات جمعی هندوستان» و دفتر روابط عمومی بهائیان هندوستان، در دهلی‌نو برگزار شد.

آشفتگی و جمعیت بالای هندوستان، از دیرباز این کشور را به محل مناسبی برای پرورش و فعالیت انواع فرقه‌های مختلف تبدیل کرده است.

تشکیلات بهائیت هم از این آب گل‌آلود ماهی‌های بسیار گرفته و در تازه‌ترین اقدام خود، قصد دارد با بسترسازی مناسب، فضا را برای ورود به رسانه‌ها آماده سازد.

بهائیت اعلام کرده  گفتگو با رسانه را به صورت رشته‌ای از میزگردها، طی سال آینده ادامه خواهد داد.
 
كلمات كليدي : بهائیت , سینما , هندوستان

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ