.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
بهائیت
1397/4/19 سه‌شنبه
خیانت جدید بهائیت: دعوت به وطن‌فروشی

فرق و ادیان: «عرفان ثابتی» از مبلغین نام‌آشنای بهائیت است که تریبون‌های گوناگونی از انگلستان و شبکه‌های معلوم‌الحال آن، در اختیارش قرار داده می‌شود. وی با حضور در برنامه‌های مختلف شبکه‌هایی چون BBC، manoto و... نقشه‌های بهائیت را به طرق مختلف به خورد مخاطبان می‌دهد.

ثابتی اخیراً در یکی از برنامه‌های شبکه هتاک manoto که سابقه سیاهی در توهین به ایران و ایرانیان دارد، سخنانی در بیهودگی دفاع از استقلال، دعوت به وطن‌فروشی، اظهار نظر در مورد مواد آموزش درسی کودکان و... ارائه کرده‌است. سخنانی که در بردارنده برخی اهداف بهائیت پیرامون باز کردن راه نفوذ و خیانت‌پیشگی است، چیزی که در سرتاسر تاریخ این فرقه قابل مشاهده می‌باشد.

وی در بخشی از سخنانش اینطور گفت: «این خیلی تأسف‌آور و دردناک است که حتی کسانی که تعلقات دینی خاصی ندارند، تعصب میهن‌پرستانه‌ای دارند که حاضرند خون بریزند برای آنچه که اسمش را دفاع از خاک می‌گذارند.»

مفهوم کوته‌نظرانه این جمله آن است که مثلاً اگر صدام به کشور حمله می‌کند، یک مشت خاک چه ارزشی دارد؟! بگذار بگیرد و از تبعاتی که به اسارت گرفتن مردمان بر جسم و روحشان دارد، حرفی نمی‌زنند. بهائیت بی‌غیرتی و بی‌شرمی را به نهایت رسانیده و با لاپوشانی تعصبات وحشیانه سران خود که می‌گویند: ‌«ای بهائیان! بر مؤمنین به خدا (بهاءا...) و آیاتش (کلام او)، اَبر رحمت و بر منکرین و مخالفین، عذاب حتمی باشید»(1) یا «بر دشمنانم #شعله‌ی_آتش باش و برای دوستانم، کوثر بقاء»(2) دم از لزوم عدم‌ تعصب، آن هم برای دفاع از خانه و خانواده می‌زنند و راه‌بازکن استبداد و استعمار اربابان قدرت‌طلب خود هستند.

پی‌نوشت:

1. حسینعلی نوری، مجموعه الواح مبارکه،چ 1، 137 بدیع، ص 216.

2. افنان مهری، نفحات فضل، 144 بدیع، ص 16؛ حسینعلی نوری، لوح احمد.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ