.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تصاویرتصاویر
1396/6/22 چهارشنبه
افتتاحیه چهل و نهمین دوره المپیک ارامنه ایران
فرق و ادیان: آیین افتتاحیه چهل و نهمین دوره المپیک ارامنه ایران، عصر دیروز(سه‌شنبه 21 شهریورماه جاری) با حضور جمعی از نمایندگان ارامنه و مسئولان مملکتی در باشگاه آرارات تهران برگزار گردید.
مسعود سلطانی‌فر (وزیر ورزش و امور جوانان)، هاشمی (استاندار تهران)، محسنی (معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی)، سبوه سرکیسیان (اسقف اعظم ارامنه تهران و شمال کشور)، طومانیان(سفیر محترم جمهوری ارمنستان در ایران) و دکتر خانلری (نماینده ارامنه تهران و شمال در مجلس شورای اسلامی)، از جمله میهمانان حاضر در این مراسم بودند.
دکتر «مسعود سلطانی‌فر»، وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه مسابقات فرهنگی-ورزشی ارامنه ایران ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره تمام شهدای جنگ تحمیلی، به‌خصوص شهدای ارامنه، اظهار داشت: جامعه ارامنه در خلال هشت سال جنگ تحمیلی، شهدای گرانقدری را تقدیم این نظام و کشورشان کردند. ما در کنار یکدیگر، با همه توان از برگزاری این مسابقات حمایت کرده و تلاش می‌کنیم ورزشکاران ارامنه در افتخارآفرینی همه قهرمانان ما شریک و سهیم باشند.
مشعل این دوره از بازی‌ها توسط بهترین ورزشکار باشگاه آرارات روشن شد و تیم‌های ورزشی از نقاط مختلف کشور ازجمله تهران، اصفهان، تبریز و نیز کشور ارمنستان به رژه پرداختند. مراسم افتتاحیه با انجام جشن‌های آیینی و هنری ادامه یافت.
رقابت‌های این دوره نیز در رشته‌های مختلف ورزشی در طول هفته جاری، برگزار و قهرمانان هر رشته مشخص خواهندشد.   
شایان ذکر است، بازی‌های سالانه ارامنه از سال ۱۳۴۳ه.ش (به استثنای چهار سال به صورت منظم) با همکاری باشگاه آرارات برگزار می‌گردد.

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر