.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تصاویرتصاویر
1396/5/3 سه‌شنبه
برگزاری آیین افتتاحیه جام جان‌باختگان زرتشتی
آیین گشایش سی و هفتمین دوره پیکارهای ورزشی جام «جان‌باختگان»، ساعت ۸ دیشب (دوم مرداد) در مرکز فرهنگی ورزشی مارکار تهرانپارس آغاز شد.
فرق و ادیان: آیین گشایش سی و هفتمین دوره پیکارهای ورزشی جام «جان‌باختگان»، ساعت ۸ دیشب (دوم مرداد) در مرکز فرهنگی ورزشی مارکار تهرانپارس آغاز شد.
در آیین افتتاح جام جان‌باختگان، تئاتر نمادین از حضور زرتشتیان در صحنه‏های دفاع مقدس توسط جوانان کانون زرتشتیان اجرا شد و با نمایش تصاویر این عزیزان، مختصری از زندگی آن‌ها قرائت شد و حضار به شهدا و جان‌باختگان زرتشتی ادای احترام کردند.
دکتر اسفندیار اختیاری (نماینده هم‏میهنان زرتشتی در مجلس شورای اسلامی) در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و با اشاره به برگزاری سی و هفتمین دوره جام جان‌باختگان از مسئولین و نهادهایی که در برگزاری این مراسم همکاری نمودند، تشکر کرد.
 در این دوره از رقابت‏ها، تهران با 351 ورزشکار، بیشترین تعداد شرکت‏کنندگان را در این دوره مسابقات داشت و استان‏های یزد، کرمان، شیراز، کرج، اصفهان، اهواز نیز شرکت‏کنندگان قابل توجهی به مسابقات اعزام کردند.
این دوره از پیکارها، به مدت 5 روز در ۹ رشته ورزشی فوتبال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، تنیس روی میز، شطرنج، دو و میدانی، شنا و هنرهای رزمی در محل مرکز مارکار تهرانپارس برگزار می‏شود.
 
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر