.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
آخرین اخبارآخرین اخبار
1397/2/7 جمعه
هراس نظام سرمایه داری از جهانی شدن اسلام و فرهنگ جمهوری اسلامی 
چرا این روزها ابرقدرت ها به تکاپو افتاده اند؟
فرق و ادیان: سال جدید را همراه با موجی از اخبار جنگ و خشونت طلبی و رجزخوانی های ابرقدرت ها به ویژه در تهدید نظام جمهوری اسلامی ایران آغاز نمودیم؛ روندی هنوز هم ادامه دارد و هر روز جنبه ای از آن پررنگ می گردد.

اما علت این هراس و دستپاچگی غرب چیست؟ چرا امریکا در حال همراه ساختن متحدانش برای هجمه نرم و سخت به ایران است؟

 حقیقت آن است که امروز، جمهوری اسلامی تنها یک حکومت با بنیان اسلام نیست بلکه یک فرهنگ است؛ فرهنگی که بدون هرگونه سلاح و تبلیغات در حال اشاعه به سراسر جهان می باشد. 

تا به حال از خود پرسیده ایم چرا در کشورهای غربی در دل اروپا، در تظاهرات تصویر رهبر و بنیان گذارمان در دست عدالت خواهان است؟ چرا در بیداری اسلامی، الگوها همه ایران بود؟ چرا مردم منطقه، ایران را الگو و نماد مقاومت می دانند؟

همین حقایق مسکوت مانده در بازی های رسانه ای غرب است که هراس امریکا و نظام سرمایه داری را از شکست ایدیولوژی ماده گرایانه شان در مقابل شعاع انسانی اسلام ناب محمدی(ص) رقم زده. آن ها عدم موفقیت سپاهیان جبهه نرم خود را در هجمه فرقه گرایانه و تفرقه افکنانه -به ویژه در سال گذشته- به عینه شاهد بودند. آن ها اتحاد ملی را در واکنش قاطعانه اقلیت های دینی در برابر کارشکنی ها به نظاره نشستند و همین ها به اضافه موفقیت ها در آزادسازی منطقه از لوث مزدوران تروریستی امریکا و متحدانش، خشم و هراس امروزشان را رقم زده که البته بهتر است از تجربیات گذشته درس گیرند.

✅ بخش تحلیلی روشنگر

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر