.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
نتانیاهو
بازدید نتانیاهو از مرکز اصلی تشکیلات بهائیت در حیفا همدستی اسرائیل و بهائیت در غل و زنجیر زدن فرق و ادیان: "بنیامین نتانیاهو" نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس، به همراه همسرش از مرکز جهانی فرقه #بهائیت (موسوم به بیت‌العدل) واقع در شهر حیفا (کوه کرمل) بازدید نمود.
حضور این مقام ارشد رژیم صهیونیستی در اصلی‌ترین مرکز فرقه -که پیش از این آشکار اتفاق نمی‌افتاد- به بهانه تولد حسینعلی نوری صورت گرفته است.
 

تکمیلی: تا ساعاتی دیگر 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خبر تکمیلی:
 
«در حقیقت باید گفت آینده ما (یعنی بهائیت و اسرائیل ) چون حلقه‌های زنجیر بهم پیوسته است»(1)
این جمله را بارها شنیده‌اید. حال با گذشت سال‌ها و رسیدن آینده، ارتباط اسرائیل غاصب‌گر با بهائیت فریبکار تنگ‌تر می‌شود. خبرها حاکی از به هم پیوستن هرچه بیشتر این غل و زنجیرها، برای اسارت بشر و انداختن آن به سیاهچال گمراهی است. خبری از بازدید غاصب‌ترین نخست‌وزیرها با دغل‌کارترین فرقه‌ها، توطئه‌آمیز است.
در حالی که بهائیت مدعی بود، با وجود قرار داشتن مرکز اصلی تشکیلاتش در سرزمین‌های اشغالی، هیچ ارتباطی با سیاست‌مداران آنجا نداشته و فقط از نظر جغرافیایی آنجاست، خبرهایی از ارتباط تنگاتنگ ساختمان مدیریت بهائیت (بیت‌العدل بهائی) با نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی منتشر شده به طوری که وی و همسرش با اعضای اصلی تشکیلات فرقه، دیدار داشتند.
برای درک میزان خطری که این دید و بازدید خیانت‌آمیز به همراه دارد، بد نیست بدانید: تشکیلات بهائی تمام اطلاعات شخصی اعضا اعم از ارتباطات بهائیان با غیربهائیت و شرایط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی محیط زندگی اعضا را، از طریق جلسات 19 روزه اخذ، و مستقیم به ساختمان اصلی تشکیلات در حیفا می‌فرستند. همان‌جایی که از قضا نخست وزیر اسرائیل چند روز پیش به بازدیدش رفته و جلسه‌ای با اعضای آن برگزار کرده است.
حال با شرایط آشفته منطقه مسلماً باید روی تحرکات این خرده جاسوس‌ها در کشورمان، حساس باشیم. پیش‌تر وقتی به انتقال اطلاعاتی بهائیان به اسرائیل ایراد گرفته می‌شد،‌ ادعا می‌کردند این اطلاعات نه به اسرائیل، که مستقیماً به مرکز اصلی تشکیلات ارسال می‌شود، بله! تشکیلاتی که زیر نظر مستقیم مقامات رژیم صهیونیستی، مدام مورد بازرسی قرار می‌گیرد.
البته بهائیت به خاطر بدنامی بین‌المللی اسرائیل، در انظار عمومی ارتباط با مقامات صهیونیستی را پنهان می‌کند، اما این گونه دیدارها در این نابسامانی جهانی، آن هم میان دو گروه بحران‌ساز، نشانه خوبی نیست.
 
 
پی‌نوشت:
  1. روحیه ماکسول، همسر آمریکایی شوقی افندی، اخبار امری، دی ماه ۱۳۴۰، شماره ۱۰، شماره صفحات مسلسل ۶۰۱، ژانویه ۱۹۶۲.
 


 
کلمات کليدي
نتانیاهو, بهائیت, تشکیلات بهائیت, بیت العدل
بيشتر